—            طبقه بندی واسطه‌ها:

خرده فروش‌ها:

—            کسانی هستند که محصولات را خریداری کرده و به مصرف کنندگان و استفاده کنندگان نهایی و سازمانی می‌فروشند. خرده فروش‌ها می‌توانند مالک محصول گردند و یا بصورت امانی و یا با دریافت حق العمل محصول را بفروشند.

کارگزاران یا دلال‌ها:

—            گروهی هستند که مذاکرات خرید و فروش یا هر کار دیگری را به عهده می‌گیرند اما مالک محصول نمی‌گردند. آن‌ها حق العمل و یا درصد و یا مبلغی را دریافت می‌کنند و با توجه به این که مالک محصول نیستند، مخاطرات بازار (مثل تغییر قیمت) کمتر متوجه آن‌هاست.

عمده فروش‌ها:

—            گروهی که محصولات را به صورت کلی خرید می‌کنند و سپس به خرده فروش‌ها، بازرگانان و … می‌فروشند و در این بین ممکن است مقدار کمی از محصولات را نیز به مصرف کنندگان نهایی عرضه نمایند. این گروه معمولاً محصولات را مالک می‌شوند و گاهی اوقات عنوان محصول را نیز به خود اختصاص می‌دهند (مانند فرش و.)

 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : محصول ,مالک ,—            ,محصولات ,خرده ,فروش‌ها ,مالک محصول ,کنندگان نهایی ,—            گروهی ,مصرف کنندگان ,فروش‌ها —           
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زابل ومکان های آن را بشناسیم معرفی ارزهای دیجیتال مانند پای نتورک pi network و بت کویین Michael کنکور فنی Brook Cory Tiffany فروش انواع سرور شرکتی لینوکس و ویندوز مشکلات زناشویی و روابط جنسی