—یکی از شغل‌های  پر درآمدی که در جامعه ما وجود دارد واسطه‌گری است.

—در فضای بی‌کران اینترنت این امر کم و بیش در حال فراگیر شدن است. بنگاه‌های ماشین و املاک اینترنتی نمونه‌های بارز این نوع تجارت هستند.

—واسطه‌گری و کسب درآمد به این شکل فقط به بنگاه‌های ماشین و املاک و . محدود نمی‌شود بلکه در هر کاری این روش می‌تواند وجود داشته باشد.

—— برای مثال همین صفحه‌کلیدی که با آن در حال تایپ کردن هستید و یا موسی(Mouse) که در دست دارید و حتی قلمی که برای نوشتن استفاده می‌کنید می‌توانند محصولاتی باشند که از این طریق به فروش برسند و برای شما درآمدزا باشند . شما هر محصولی را از محل عمده و یا تولیدکننده آن تهیه نمایید قطعاً مبلغ کمتری را باید پرداخت نمایید.

—می‌توانید پس از خرید آن را در فروشگاه اینترنتی و یا حتی وبلاگ خود قرار دهید و اقدام به فروش آن با قیمتی کمی بالاتر ( کمی‌ بالاتر نه مثل بعضی از فروشگاه‌های اینترنتی که دوبله حساب می‌کنند ) به فروش برسانید مزیت این‌کار برای مشتری این است که نیازی نیست وقت بگذارد و به مغازه یا پاساژ برود تا محصول خود را پیدا کند و از طریق سایت شما به سادگی به هدف خود نائل می‌شود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یک دلی برای همدلی Troy محمد رضاحسینی محمود نامی Justin CRM Danesh فیلم-اهنگ-سریال فلش بازی پایان نامه و مقاله isi Broken heart